Пица Arugula (Rukola)

420,00 ден830,00 ден

Томато сос, моцарела, свинска пршута, рукола, пармезан, оригано, сусам

None Coca Cola +70,00 ден
None Skopsko +90,00 ден

Дополнителни информации

food-type

Месо

Големина:

32cm, 45 cm

Храна

Пица