Пица Quattro Formaggi

390,00 ден770,00 ден

Сос од домати, кашкавал, горгонзола сирење, пармезан, моцарела сирење, оригано, сусам

None Coca Cola +70,00 ден
None Skopsko +90,00 ден

Дополнителни информации

food-type

Зеленчук

Големина:

32cm, 45 cm

Храна

Пица