Пица Siciliana

380,00 ден740,00 ден

Сос од домати, кашкавал, туните, кромид, маслинки, оригано, сусам

None Coca Cola +70,00 ден
None Skopsko +90,00 ден

Дополнителни информации

Големина:

32cm, 45 cm

Храна

Пица