Formaggi

350,00 ден

кашкавал, gorgonzola сирење, пармезан, моцарела сирење, крем сос, тестенини

None Coca Cola +70,00 ден
None Skopsko +90,00 ден

Дополнителни информации

food-type

Зеленчук

Храна

Тестенини