Пица Hawai

340,00 ден670,00 ден

Сос од домати, кашкавал, шунка, ананас, оригано, сусам

None Coca Cola +70,00 ден
None Skopsko +90,00 ден

Дополнителни информации

food-type

Месо

Големина:

32cm, 45 cm

Food

Пица