Пица Leonardo

390,00 ден770,00 ден

Сос од домати, кашкавал, шунка, печурки, лут колбас, павлака, маслинки, лути пиперки, оригано, сусам

None Coca Cola +70,00 ден
None Skopsko +90,00 ден

Дополнителни информации

food-type

Meat, Spicy

Големина:

32cm, 45 cm

Храна

Пица